Kredyty
„Aby dostać kredyt, 
   musisz udowodnić bankowi, 
      że go nie potrzebujesz” 
John D. Rockefeller.
Umów się na bezpłatne
spotkanie z doradcą:
790 750 403

Umów się na spotkanie

1)

Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa zorganizowała po raz XII Konkurs Gospodarczy Koszaliński Denar - Nagroda Gospodarcza Roku. W trakcie uroczystej gali w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym w Koszalinie wręczono nagrody laureatom.

Głównym celem konkursu jest promowanie przedsiębiorstw działających na terenie województwa zachodniopomorskiego, wyróżniających się ponadprzeciętnymi sukcesami, efektywnością ekonomiczną, innowacyjnością i aktywnością społeczną. Przez lata pozytywnej rywalizacji firm, nagroda Koszaliński Denar stała się swego rodzaju wizytówką gospodarczą regionu, potwierdzeniem dobrych praktyk w utytułowanych przedsiębiorstwach.

Nagrodę główną w konkursie Koszaliński Denar w kategorii przedsiębiorstwo mikro zdobyła kancelaria podatkowa Progres. Wyróżnienia w tej kategorii trafiły do Szkoły Języków Obcych School Of Modern Languages oraz Finare Group.

Więcej można przeczytać na:

http://ekoszalin.pl/index.php/artykul/3687-Koszalinskie-Denary-2012

oraz

http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130512/KOSZALIN/130519898

 

-----

2)

Finare Group zosał zaureatem prestiżowej nagrody PZU S.A. w roku 2012 dla Multiagencji Ubezpieczeniowej za wybitne wyniki w sprzedaży produktów Ubezpieczeniowych dla klientów MŚP. Wszystkim osobom biorącym udział w sukcesie firmy gratulujemy i życzymy podobnych sukcesów w przyszłości.

----- 
3)
Z przyjemnością informujemy, że nasz kolega Cezary Wojtowicz z oddziału koszalińskiego był gościem tygodnika "Auto Świat" jako ekspert ubezpieczeniowy.